FAQ Nejčastěji kladené dotazy
Frequently asked questions Otázky a odpovědi
V jaké lokalitě jsou servery provozovány? Jedná se o skutečně vlastní hardware?
Většina našich služeb se nachází na skutečně vlastních strojích v racku od společnosti CoolHousing.net. Avšak je zde i pár vyjímek, např. řada Budget na pronajatých DS od OVH.
Mohu na Minecraft serverech provozovat pluginy, módy, případně celé modpacky?
Ano, samozřejmě. Co se týče pluginů, musí být využívána platforma Spigot, případně její fork (např. Purpur, který výrazně doporučujeme!). Pro používání módů je třeba platforma Forge. Téměř všechny platformy jde nainstalovat jedním klikem v naší administraci.
Můžu k Minecraft serveru dostat vyhrazenou IP adresu - port 25565, 80, 19132 atd.?
Ano, je to možné za měsíční poplatek. Pro více info nás kontaktujte v ticketech.
Je možnost individuální konfigurace služeb?
Jistě, stačí nám napsat na email [email protected] (nebo do ticketů) svoje požadavky. 🙂
Jak je to u vás s IPv4/v6 adresami k VPS?
Ke každému VPS je automaticky přidělována IPv4 adresa z veřejného rozsahu. IPv6, případně extra IPv4 přidělujeme individuálně dle požadavků Zákazníka.
Je možné s vámi spolupracovat?
Spolupráce sice přijímáme velmi zřídka, ale pokud se bude skutečně jednat o spolupráci výhodnou pro obě strany, neváhejte nám napsat na [email protected] 🙂
Jsou sloty u Minecraft serverů nějak omezené?
Sloty, neboli maximální počet hráčů na serveru, jsou de facto neomezené (záleží na Vašem nastavení), avšak je omezován parametry serveru (např. na 1GB RAM server opravdu nedostanete 100 hráčů 🙂).
Disponujete Anti-DDoS a Anti-BOT ochranou?
Co se týče Anti-DDoS, dá se říct že ano. Ochrana je ředěna vysokou kapacitou linky, taktéž filtrací ze strany datacentra. Anti-BOT ochrana (proti útokům na aplikační vrstvě - L7) se řeší různými "AntiBOT" pluginy.
Co je agregační poměr u CPU?
Jedná se o sdílení výkonu procesoru mezi více Zákazníky. Příklad - agregace 1:3 znamená, že jedno jádro/vlákno CPU může být využito maximálně 3 VPS servery.
Cookies Procházením tohoto webu souhlasíte s užíváním souborů cookies.
Více informací